MATURABALL 2005

27. listopadu 2005 v 15:47 | Verča
Je asi všem celkem jasný, co je dneska tématem dne. Samozřejmě že: MATURIŤÁK 2005!
Doufám, že mi bude odpuštěno, když to nenapíšu allgemein, ale z mého hlediska.
Začalo to všechno strašně komplikovaně. V pátek jsem měla sraz s Marky před Slovanským domem, protože se hodná holka obětovala a šla se mnou do kina na Mrtvou nevěstu Tima Burtona. Film byl úúúplně úžasný. Fakt. Doporučuji ;o). Opravdu tam je skvěle, ale hlavně i vtipně vystižen kontrast mezi životem a smrtí. Co je zajímavé, Tim Burton zobrazil v tom filmu posmrtný život barevně a vesele, kdežto ten normální život byl takový šedý, smutný... Fakt zajímavý.
Po kině jsme se vydaly směrem nahoru k muzeu. A cestou jsme zjistily, jak je svět malý... Potkaly jsme Danu s Jardou. Byli na procházce. Po chvilce, co jsme je opustily, jsme potkaly Michaela Foltána. Tak jsme se dozvěděly, že chodí na gympl s Břízou někam na jižní město. Po zajímavém rozhovoru jsme se odtrhly, jelikož by nám jinak ujel vlak k Marky dom a my bychom musely čekat 1,5 hoďky na další... Vlak jsme ovšem stihly jen taktak... Někde uprostřed Hlaváku Marky zjistila, že to za minutu odjíždí a tak jsme nasadily takovýho sprinta... Ale vlak jsme stihly :o).. Ale o málo...
No, a abychom se kóónečně dostali k tématu... ;o)
S holkama jsme včera měly sraz ve čtvrt na 5 na Ípáku. To znamená s Terkou a s Marky. Dana na nás čekala před vchodem do obecňáku. Když jsme se konečně všechny dokopaly dovnitř, dostaly jsme se, poté co nám několik lidí vysvětlilo cestu, do sálu, kde jsme asi hodinu společně s mnoha dalšími pomocníky balily dárky na tombolu. Bylo jich sakra dost... Tolik, že ani nevyšel celofán a musel se jet koupit další... :o))
Holky z osmiček všem vysvětlily podrobnosti k jejich pracím. Akorát nevěděly, kdy bude zkouška na šerpováni. Tak jsem se šla v pohodě s holkama převlíknout na záchod, nalíčit atd... No, a najednou přiletí Julie, že prý mám máknout, že už je ta zkouška. Tak jsem v rychlosti poprosila holky, aby mi vzaly ruksak a kabelku a letěla jsem nahoru. Samozřejmě se to nemohlo obejít bez komplikací. Chyběl Honza, můj společník na šerpování... Někdo mu údajně řekl, že ho nepotřebují na vykládání věcí atd., a tak zůstal doma... Přidělili mi Řehoře z šestky. Chudák se na to netvářil zrovna dvakrát šťastně... Ale co mu zbývalo. Jaksi se najednou všichni rozešli a my tam s Řehořem zůstali stát a nevěděli, co máme dělat... Tak jsme to nějak prokličkovali mezi maturantama za Perstem. Další problém: navlékání šerp... To byl fakt docela vtip. Jaksi se nemohli shodnout, jaký nápis bude ve předu a jaký vzadu. Nakonec tu šerpu Perst navlékl mně a vypadal spokojeně. Konečně - Ende der Generalprobe.
Holky (tím myslím Dany, Marky a Terku) měly prodávat lístky do tomboly. Ale nějak to nevycházelo s těmi partnery, a tak jsem nakonec prodávala freiwillig společně s Terkou já, ikdyž jsem pro tuhle práci vůbec nebyla zapsána. Ale to už mě nezabilo. Co bych pro tebe neudělala Terez, co? ;o) Stejně bych tam ale někde s holkama poletovala, tak co. Za celý večer jsme "vydělali" (myslím všechny, co prodávali) snad 12 000,-kč. Docela dobrá suma si myslím...
Ale nepředbíhejme. Vše začalo předtančením maturantů. Sice jsem slyšela od pár lidí, že to je nic moc, ale mě se to náhodou moc líbilo. Bylo to opravdu originální. Hlavně se mi líbilo, jak zezačátku kluci "hráli" ty karty. Fakt to bylo zajímavý. Kompliment! :o) Jsem vysoce zvědavá, co sesmolíme příští rok my...
Ve 22:00 hodin začalo šerpování. Šla jsem si stoupnout, jak domluveno, k Perstovi. Nojo, ale místo Řehoře vedle sebe najednou vidím Břízu s šerpama. Takže jsem po třetí vyměnila společníka na šerpování... Probíhalo to celkem v pohodě, až na to, že si Perst ze začátku permanentně zapomínal ode mě brát růže... Ale další problém nastal ke konci. Bříza měl ještě 5 šerp a já jenom 4 růže a bylo ještě 5 maturantů na řadě... K našemu štěstí jsme s Břízou zjistili, že Julie, která šerpovala béčko, má o růži navíc. Tak jsme požádali jednu paní, aby nám pro ní skočila. Takže se naštěstí všechno rechtzeitig vyřešilo. To by bylo celkem trapný, kdyby najednou chyběla jedna růže...
Stalo se nám také něco bláznivýho... Nás totiž nějak zastavil Schneider a začal se k naší smůle s námi bavit... To bylo dost, ale pak položil teda takovou otázku! Prej: <<Wo habt ihr denn eure boyfriends gelassen?>> Tak to jsme na něj docela zíraly... Z toho on nejspíš pochopil, že nechápeme, co znamená ''boyfriends'' a jal se nám to překládat do němčiny... Tak jsme mu jaksi vysvětlily, buď jsou doma nebo nejsou. Teda, hlavně by mě zajímalo, proč se o to stará... Jako kdyby byl nějakej náš Daddy... Idiot. Mě pak později napadlo, že jsme měly tu samou otázku položit jemu. Jako kde on má svoji girlfriend... By se mi líbilo, jak by se tvářil... :o))))
No, a ve 23:00 hodin bylo konečně vyhlášení vítězů tomboly. No jaká barva asi vyhrála... Kdo neví, je blázen... ;o) Akorát jsme s holkama prodělávaly takovou malou krizi. Und zwar, že jsme nestihly prodat všechny lístky a bály jsme se, že Grünes vylosuje třeba zrovna to číslo, co ještě leželo v košíku... :o)))
Po vyhlášení tomboly jsme si s holkama KONEČNĚ koupily něco k pití. Měla jsem pocit, že jsme tam byly v tu dobu jediný střízlivý... Ale to se rázem změnilo. Jak jsme vůbec nic nejedly a daly si víno na lačno, tak se mi začala úplně motat hlava... Tak jsem si šla radši ještě koupit tatranku. Pak to bylo ok. Ale aspoň vidím ty účinky mezi plným a prázdným žaludkem. Tady se zase osvědčuje moje dobré jídlo. :o)
A o půlnoci jsme se konečně dočkali dlouho očekávaného půlnočního překvápka. Myslím si, že všichni čekali nějaký divadlo, nebo něco, ale opět se osvědčila originalita maturantů a maturantek 8.a & b. Promítali jakoby pocity z průběhu školního dne na platně a bylo to opravdu pěkný. Fakt. Moc se mi to líbilo. Prostě to bylo něco jinýho.
Po půlnočním překvapení se ples pomalu ale jistě chýlil ke konci a lidé to pomalu balili buď domů, nebo na afterparty do hospody kousek od obecního domů. Ze začátku jsem byla tak trochu skeptická. Jsem si říkala, že se tam přece všichni nemůžeme nikdy narvat. Ale bylo to úplně v pohodě. Asi to bylo tím, že jsem tam byla s holkama poprvé. Naja. Es gibt immer ein erstes Mal. ;o)
Přisedly jsme si k jednomu stolu, kde již sedělo několik maturantek a maturantů. Nejdřív jsme se (přiznávám) tak lehce nudily. Jsme seděly u stolu a kecaly. Ale později jsme to tam začaly různě obcházet a prozkoumávat - od zadu, přes bar až po "diskotéku". Tam jsme pak nějak strávily pomalu celý zbytek večera. Tancovaly jsme, popíjely a užívaly si. Fakt pohodička.
Každý si užíval po svém. Někdo hrál stolní fotbálek, někdo stál u baru a popíjel, někdo tancoval, někdo kecal a někdo třeba využil volného místa na gauči a odpadl... Viď Dane! ;-)))
My jsme zrovna patřily k těm, co spíš tancovaly nebo kecaly... Okolo pátý se všichni začali pomalu ale jistě rozcházet nach Hause, a tak jsme usoudily, že bychom mohly taky vyrazit. Sešly jsme na Můstek a odtamtud jela Dana metrem a Terka s Marky jely ke mně home. Dorazily jsme asi v půl sedmý. A tak jsme se rozhodly durchmachovat.
Tak tady teď sedím a klepu do kláves a zavírají se mi očka... ;o) A to jsou teprve 4 hodiny odpoledne... Já mám pomalu půlnoc... To se to zítra bude učit. A především vstávat. Ale já si přes to myslím, že to rozhodně stálo za to a že ničeho nelitujeme.
Doufám, že se na našem maturiťáku sejde zase taková skvělá společnost jako tentokrát, a proto:
TĚŠTE SE NA NÁŠ MATURIŤÁK 2006!!! :o)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dan Dan | E-mail | Web | 27. listopadu 2005 v 16:39 | Reagovat

no, hm, ehm, ja vim... trosku sem se tam pripil, no... mel sem ji jak z praku, to je pravda. musim rict, ze si pamatuju z toho beatu asi tak na deset minut dohromady: co jsem delal nebo nedelal, to mi spis povite vy, moje vzpominky se omezuji na prichod a odchod a ani ty nejsou jisty... taky si na nikoho moc z ty afterparty napamatuju, s nikym sem se neloucil, z vlastni tridy jsem nevidel NIKOHO a ani nevim kde nasi lidi byli... to je tak kdyz nekdo moc pije no...

2 Verca Verca | E-mail | 27. listopadu 2005 v 18:09 | Reagovat

To je docela slusny...10 minut... : D Ja taky nevim cos TY delal... Akorat jsem te jednou potkala nekde na chodbe, to ses tak lehce kymacel, ale v poho.. ; ) No a pak jsem te uz jenom videla lezet na tom gauci jak spis... Jo a obcas te chodil vzkrisovat Davy... : ))  Zitra sem hodim Fotos, tak na jedny aspon uvidis jaks vypadal v tom spanku : ))

3 Marky Marky | 27. listopadu 2005 v 19:47 | Reagovat

Fotos budou zitra, uz je mam na CD, keine Panik Verci:) Je pravda, ze nektere se fakt vyvedly...:) U nekterych No Comment;))  Ale bylo to celkove naprosto bomba:)!!! A Verci-clanek super!:))

4 Marky Marky | 27. listopadu 2005 v 19:48 | Reagovat

P.S. Ruzenka se nam probudila..:)

5 Marky Marky | 27. listopadu 2005 v 19:50 | Reagovat

Tim jsem tedka nemyslela sebe. Jeste jsem si nestihla ani trsku odpocinout...ach jo....

6 Verca Verca | E-mail | 27. listopadu 2005 v 19:56 | Reagovat

Marky, ja taky ne... Za chvili mi davaj na HBO Troju na kterou se tesim cely tyden, ale nevim nevim jak u ty tv vydrzim do 22:40... :-/ Mam co delat drzet Augen offen... ;o)

7 Verca Verca | E-mail | 27. listopadu 2005 v 19:57 | Reagovat

Jo, a dik za to cd :-) Uz se tesim na Fotos :o)

8 Marky Marky | 27. listopadu 2005 v 20:02 | Reagovat

Pohoda, to jsem udelala hned:) Jsou fakt pekny:))  

Jeeee, Troju-tu chci videt taky...:(byla pekna, ze ty muj verny Movie partner:))

9 Dan Dan | E-mail | Web | 28. listopadu 2005 v 21:33 | Reagovat

ale jo, je to napohodu. lezim tam vcelku kultivovane, jsem si myslel ze jsem tam usnul v nejaky nestandartni poloze, ale tohle vypada dustojne, proste jsem sel spat no... ale stejne nevim co jsem delal mezi 2 a 7 rano... vubec! priznam se, v tuhle chvili mi muzete napovidat co jsem delal co chcete, protoze ja se nebudu mit jak branit: proste to nevim... desny...

10 Verca Verca | E-mail | 28. listopadu 2005 v 21:55 | Reagovat

Jo, lezels normalne. Kdyby ne, tak bych udelala vic fotek : D

Mezi 2. a 7. rano jo? Tak to jde...:o)) Ja si teda pamatuju vsechno, ale cos delal ty, to fakt nevim. Krome toho zes spal samozrejme. . Takze ode me se zadny historky nedovis ;o) Mozna bud rad.

11 Carol Carol | E-mail | 28. listopadu 2005 v 22:14 | Reagovat

Ja se taky tesim na vas maturak:)

12 Verca Verca | E-mail | 28. listopadu 2005 v 22:31 | Reagovat

Dik :o). Taky doufam, ze se tam sejde tolik supr lidi jako na vasem. Snad nam to vyjde tak skvele jako vam : ) Zatim se tesme na dalsi zajimavou (pro me novou) akci - SkiWE... : ) Jsem fakt zvedava jaky to bude...

13 Marky Marky | 28. listopadu 2005 v 22:59 | Reagovat

Musi to byt dobryy, strasne se tam uz tesime:o)

14 DonC DonC | Web | 28. listopadu 2005 v 23:57 | Reagovat

jojo-byl to dobrej maturitak..a po nem se muselo aspon trochu odpocinout v tom beatu..dane - podporuju te v spanku na gauci..i kdyz sem nespal - tak sem napullezel/napulsedel v tom "spacaku" a kouril doutnik a kdyz sem otevrel oci - sem nasel svuj vodka-drink a popijel sem ho dal..:)takze pohoda..:D noa  potom sem tam trochu tancoval no..:)))

15 KSS KSS | E-mail | 28. listopadu 2005 v 23:58 | Reagovat

taky se tesim na vas maturitak, ale hlavne na vasi afterparty, jelikoz nase stala za hovno... nejslabsi z poslednich tri co sem mel tu cest absolvovat...

16 Verca Verca | E-mail | 29. listopadu 2005 v 8:21 | Reagovat

Ja bych to s tim tesenim se az tolik neprehanela... Immerhin jsme na ty vasi afterparty byly jen my 4 holky a NIKDO jinej ze sedmicek. To je docela dooost blby, protoze nikdo krome nas nema predstavu, jak neco takovyho probiha... No nic, nechme se prekvapit... ;o) Kdyz si myslis, Kamy, ze ta vase afterparty stala za nic, tak udelame takovou vetsi afterafterparty na SkiWE ne? :o)))

17 KSS KSS | E-mail | 29. listopadu 2005 v 13:48 | Reagovat

no tak spindl je jasnej...

18 Verca Verca | 29. listopadu 2005 v 14:12 | Reagovat

jj, uz se tam tesim. Doufam ale ze se tam jako jediny nepotahnem s lyzema... :o)))

19 Marky a Terka Marky a Terka | 29. listopadu 2005 v 14:47 | Reagovat

Cuuus Vercoooo!:))))))

20 Terka Terka | E-mail | 1. prosince 2005 v 14:15 | Reagovat

Ahoj Veru,uz mi FUNGUJE NET!!!!!!!!!Hurraaaaa!!!!!Jsem ten nejstastnejsi clovek na svete...;))))

21 Verca Verca | E-mail | 1. prosince 2005 v 14:52 | Reagovat

NO tak to je uuuuplne nejlepsiii!!! Ja jsem si rikala jak dlouho ti jeste nepujde a najednou tady vidim tebe! Hustyyyy!!! :o) A co telefon? Aspon uz jsem nejak erreichbar, kdyz me zase nefungujou ty sms... :o((

22 Verca Verca | E-mail | 1. prosince 2005 v 14:52 | Reagovat

myslim teda jses, ne jsem... ;o)

23 Terka Terka | E-mail | 1. prosince 2005 v 14:56 | Reagovat

telefon jeste nefunguje,ale uz mame myslim to novy cislo,pak ti ho napisu,sama ho jeste nevim....:))ty jo,jsem fakt stastna,ze nam uz ten net funguje,je hruza,kdyz si ale clovek uvedomi,jak je na tom internetu zavislej....;)))))

24 Terka Terka | E-mail | 1. prosince 2005 v 16:05 | Reagovat

Jo,mam penize na Schiwochenende!!!!!!!!!!!!:)))))))))) dneska je fakt dobrej den....net funguje,mam penize na Spindl...;))))fakt super

25 Verca Verca | E-mail | 1. prosince 2005 v 19:58 | Reagovat

Internetova zavislacko!!! :o))) Jako ne ze ja bych nebyla... ;o)) jo!!! Super! Tak to zitra pujdem zaplatit! Doufam ze bude mit Marky zitra taky ty $ abychom to zaplatily vsechno najednou. A snad teda pojede i Dana no. *hope* Ja mam takovy prumerny den.. Byla jsem si zatrenovat a zitra se nehnu... Uz to citim ted... :o((

26 Terka Terka | E-mail | 1. prosince 2005 v 20:05 | Reagovat

Nevim kdo je tady zavislej....ja se jen trochu opicim...;))))) zitra to zaplatime urcite,a doufam,ze i s Danou..:))

27 Marky Marky | 1. prosince 2005 v 20:13 | Reagovat

Se mnou pocitejte tez:)))

28 Marky Marky | 1. prosince 2005 v 20:14 | Reagovat

Terez, bomba, dovedu si predstavit jakou mas radost:)))

29 Verca Verca | E-mail | 1. prosince 2005 v 20:20 | Reagovat

Hustyyy! Vsechny 3 jsou na netu! To uz se nam dloouuuho nepovedlo co? :o))

30 Verca Verca | E-mail | 1. prosince 2005 v 20:21 | Reagovat

Dany rikala ze to asi zaplati az nekdy v pondeli nebo tak nejak, tak mal sehen ;o)

31 Marky Marky | 1. prosince 2005 v 20:24 | Reagovat

Snad, snad. Jupi, vsici 3:))

32 Verca Verca | E-mail | 1. prosince 2005 v 20:29 | Reagovat

:o) Doufam ale ze se mnou Terez  zitra i tak pojedes ikdyz uz ti ten net facha! Sice jeden VEDLEJSI duvod pominul ale HLAVNI duvod jsem prece furt ja ne? :o)

33 Terka Terka | E-mail | 1. prosince 2005 v 21:17 | Reagovat

no jasne Veru,ty jsi ten prvni a posledni duvod,kvuli kterymu budu vstavat o hodinu driv nez musim....;)))

2Marky:to se stane malokdy,ze jsme vsechny na netu,co..:))jo a jinak s tim Spindlem jsem samozrejme moc rada..;))

34 Verca Verca | E-mail | 5. prosince 2005 v 21:09 | Reagovat

Jeste aby ne ;o))

35 Marky Marky | 6. prosince 2005 v 21:11 | Reagovat

Jupiii!:o)))

36 Marky Marky | 6. prosince 2005 v 21:12 | Reagovat

Špindl:o))

37 Terka Terka | E-mail | 6. prosince 2005 v 22:13 | Reagovat

Marky,ty blazne..;))ja se taky moc tesim,vlastne uz se to dost blizi..za tyden a kousek jedem..:))

38 Verca Verca | E-mail | 7. prosince 2005 v 22:46 | Reagovat

HURAAAA!!!! :o)))) Snad bude snih co Marky? :o))))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama