Článek úterní...

12. října 2005 v 20:26 | Verča=)
Dnes se chci s vámi podělit o můj dojem z dnešního dne. Byl totiž vtipný, zkombinovaný s děsnou nudou... A náhodami.
Začněme třeba hodinou pana Schneidera. Ovšem, dnes byl výjimečný den, jelikož Winnie si s sebou do třídy přived pana režiséra z jakéhosi divadla v Kasselu. Nojo, jenže tento režisér byl takový zvláštní týpek. Vše začalo tím, že mu snad nikdo nerozuměl, a to ani jak se jmenuje, natož to, co se nám marně snažil celou hodinu vysvětlit - průběh Západovýchodního Divanu. Navíc měl pan neznámý tak krásně uspávací německý hlas s českým přízvukem.... A rozeplý poklopec.
Na konci vyprávění dostal Winnie úžasný nápad. Und zwar, že bychom se ho prý ještě chtěli (možná on a sved to na nás) zeptat na něco o jeho osobě. Tak bylo nejdříve trapné ticho. Nikoho nezajímalo, kde a co studieroval. Nakonec se obětovala, tuším, že Ája, a pak se to nějak ze slušnosti probojovalo až k nám do poslední řady... To bylo zase dílo...
Další hodina, vysoce náročná na naší psychiku, byla Stunde s panem biologem Schrieblem a jeho BIOLOGIE IM TEAM. Dnes jsme nadále probírali nesmírně důležité a vysoce zajímavé téma, které nese odborný název Fotosynthese. Co si pod tím ale představí žáci třídy sedmé b? Nic. Toť je správná odpověď. 100 bodů!
Po Biologie im Team, ničím neobohaceni, jsme se vrhli na přestávku. Zůza měla výborný nápad si zahrát po dlouhé době paní Martínkovou. A jak jsme si tak pinkaly, tak se přidala Marky - kopejtko. No, a jak to tak bývá, tak se přezdívka osvědčila. Protože Marky - kopejtko totiž hrála obíhačku bez obíhání. Zkráceně: my jsme se Zůzou běhaly a stalo se párkrát, že se nám Marky zasekla a odmítla běžet... Ale pěkně jsme se nasmály...=))) A na konec se k nám ještě přidala i Ája a hrály jsme čtyřhru, která se ani čtyřhrou nazývat nedá...=)
Dalšími hodinami měly být semináře. Jenže na nás po velké přestávce vybafla Milenka a poučila nás, že nyní máme jít do třídy římské 2, že prý nám jakýsi německý režisér bude vyprávět o zítřejším divadle. To jsme se trochu na to zatvářili, pač už jsme si tuto hodinu odbyli. Nojo, ale na konec jsme tam zůstali společně se sedmou A, která tento obzvláště zajímavý Vortrag ještě neslyšela. My ovšem už po druhé. Nojo, Scheidrova logika... Ale zabít dvě hodiny za jeden den takovouhle usínací přednáškou, to už je co říct.
Na konec zbývaly ještě dvě hodiny španělštiny nebo francouzštiny. To se ovšem obejde bez komentáře...
Jenže, co nikdo neví je, že se mi na Vypichu stalo něco, s čím bych nepočítala ani v tom nejhorším snu. Stojím si hezky na zastávce, poslouchám si discmana, pohoda. Najednou mě někdo z tý pohody vyruší a přede mnou se zjeví mně mávající Milenka a Vasačka! Než jsem se ale probrala z šoku a sundala si sluchátka, tak už byly skoro přes silnici. Ale to jste neviděli. Vasak v šedé teplákové soupravě od Vietnamců (bohužel teda bez proužku..;-) ) a jinak tak elegenatně oblečená Milenka ve sportovních tríčtvrťákách a volným tričku... No, kdybych měla fotak a nespěchala, tak bych si zahrála na paparazzi...=)) "Slečny" si totiž byly zaběhat. Nebo spíš zawalkovat. Co mi je trochu záhadou, jak se ty dvě dámy dorozumívaly, když ani jedna neumí, kromě pár základních slůvek, mluvit řečí té druhé. Ale podle toho, jak Milenka po cestě gestikulovala, tak to asi nějak šlo... Ale teda, zrovna tyhla dvě! kdyby Perst a, já nevím, třeba Ruttner, tak mlčím, ale tohle... Mám osipky ještě teď...;-)
No, a ještě taky nevíte, že se Verča totálně zbláznila.=) Že jsem blázen, to víte určitě, ale že bych udělala něco následujícího, to ne. Já se totiž rozhodla si zítra přivstat o nějakých 20 minut a vyfotit z Pohořelce směrem dolů Pražský Hrad při východu slunce. Už na to koukám týden, a týden nic nedělám. A tak využiji zítra poslední příležitosti, a vyfotím si ten úžasný kýč. Já vím, že se to většině nelíbí, ale já to šíleně žeru.;-) Nebojte, o nic nepřijdete. Já se totiž zítra večer s vámi o ten kýč podělím a hodím fotky na stránky.;-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Zůza Zůza | E-mail | 12. října 2005 v 20:35 | Reagovat

No tak to se neboj, my se na ten kýč rádi podiváme:-))

Myslím, že kdyby mě dneska potkalo to, co tebe (mám na mysli Štáfici a Vasak), tak mě ještě příští rok křísí v nemocnici... Ale  musím se přiznat, že zmínka o vietnamský bundě bez proužků mě fakt rozesmála...=))

2 Verca Verca | E-mail | 12. října 2005 v 20:56 | Reagovat

Tak to je dobre.  Ja rada rozesmivam lidi.;-)

3 VIta VIta | E-mail | Web | 22. října 2005 v 14:01 | Reagovat

Takže ein Kassel Buntes. Ne Kessel Buntes. :-D

4 Verca Verca | E-mail | 25. října 2005 v 21:49 | Reagovat

:o)

5 Verca Verca | E-mail | 25. října 2005 v 21:50 | Reagovat

Ale neboj, radsi to druhy!;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama